Авіаквитки дешевше, ніж у авіакомпаній

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Aвікаса ЮА - система бронювання для Турагенцій

  • Aвікаса ЮА - провідна платформа на ринку України для запуску і масштабування діяльності онлайн ТА.
  • Широкі можливості по налаштуванню процесів забезпечують максимальну гнучкість в роботі агентства.
  • Отримайте максимальну конверсію з адаптивним призначеним для користувача інтерфейсом.

Онлайн-агентствам (онлайн ТА) ми пропонуємо систему о нлайн бронювання Aвікаса ЮА з набором бізнес компонентів, які спрямовані на організацію онлайн продажів різного бізнес контенту (авіаквитки, ж/д квитки, бронювання готелів, страховки) та управління процесами. З системою бронювання в поставку також входить високонверсіонний адаптивний користувальницький інтерфейс з можливістю індивідуального доопрацювання під вимоги клієнта.

Для великих онлайн ТА ми забезпечуємо поставку рішення на їх власні сервера. У кожному з випадків, крім якісної технічної підтримки, наші клієнти мають можливість отримувати різні доопрацювання системи за своїми вимогам, що забезпечує їм гнучкість в прийнятті управлінських рішень.

Крім технологічних переваг наше рішення забезпечує можливість онлайн агентствам швидко і з невисокими витратами виходити на ринок. Оптимізація витрат досягається за рахунок того, що клієнти системи не несуть витрати на придбання сєверов і підключення до GDS, а можливості підібрати індивідуальну конфігурацію системи, в яку увійдуть тільки використовувані онлайн ТА компоненти.

  • Швидкий спосіб для організації додаткового каналу продажів на вашому сайті.
  • Збільште обсяги продажів за рахунок підключення агентської мережі через B2B модуль.
  • Використовуйте можливості системи для продажів послуг на різних ринках.

Продаж квитків або номерів в готелях не є основним бізнесом для туроператорів, але все більше операторів пропонують своїм агентствам додаткові сервіси в режимі онлайн. Плюси очевидні - розширення асортименту, отримання додаткового джерела доходу при невисоких витратах, підвищення лояльності агентств, досягнення синергії з основним туроператорської продуктом, робонлайн ТА з перевізниками і GDS в новій якості і т.п.

Читати далі

Модуль пошуку авіаквитків

Особистий кабінет

 Для роботи з замовленнями в системі реалізований особистий кабінет - захищена область, в якій користувач отримує доступ до своїх бронювання і до вчинення з ними певних дій, таких як оплата, зміна або ануляція. Перелік видимих користувачам даних, а також права на здійснення тих чи інших дій із замовленням задаються в Немо адміністратором агентства. Крім безпосередньо роботи з замовленнями в особистому кабінеті користувач може переглянути і внести зміни в свій профіль.

Кабінети клієнта, субагента і кабінет внутрішнього користувача (адміністратора, менеджера агентства) відрізняються за зовнішнім виглядом і набору доступних опцій. Наприклад, ви можете дати приватній особі, який бронює на сайті, право тільки переглядати і оплачувати свої замовлення, субагенту дати розширені права - скажімо, анулювати замовлення.

Особистий кабінет менеджера агентства є «повнопривідним» ARM з управління бронями, забезпеченим пошуком і налаштованим фільтрами. Зручно реалізована робота з чергами для успішних, відкладених та проблемних замовлень, інтегрована система зворотного зв'язку. Докладні дані про замовлення можуть бути вивантажені в XML і використані в зовнішніх системах обліку.

Читати далі

Як створити модуль пошуку та бронювання авіаквитків?

 Робота агентств, які займаються реалізацією авіаквитків, сьогодні все частіше доповнюється наявністю продукту для онлайн-бронювання. Агентствам, які думають про розробку свого движка бронювання, варто звернути увагу на онлайн-продукти, пропоновані ГДС Amadeus - визнаного лідера в області технологічних і дистрибутивних рішень для індустрії туризму і авіаперевезень. Про рішення по створенню двигунів бронювання розповідають фахівці офісу Amadeus

Які продукти Amadeus призначені для створення агентських інтернет-систем бронювання?

Сьогодні ми пропонуємо два варіанти рішень, що дозволяють агентству реалізувати послугу онлайн-бронювання на своєму сайті: Amadeus AIE і Amadeus Sympony 2.

Перше рішення (Amadeus AIE) призначене для агентств, які починають свою діяльність в галузі електронної комерції та очікують невеликий обсяг замовлень онлайн. AIE відрізняють лаконічний дизайн і базові функціональні можливості. Всі розділи онлайн-бронювання працюють на спеціально виділеному сервері в головному процесинговому центрі системи Amadeus в Ердінге (Німеччина). На відміну від першого рішення, Amadeus Sympony 2 володіє більш гнучким дизайном і повністю вбудовується в сайт агентства. Він розроблений на основі програмного інтерфейсу Amadeus API з використанням технології WS.  Amadeus Sympony 2 забезпечує доступ в реальному режимі часу до ресурсів системи Amadeus через спеціалізований сервер.

Читати далі