Авіаквитки дешевше, ніж у авіакомпаній

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Aвікаса ЮА - система бронювання для Турагенцій

 • Aвікаса ЮА - провідна платформа на ринку України для запуску і масштабування діяльності онлайн ТА.
 • Широкі можливості по налаштуванню процесів забезпечують максимальну гнучкість в роботі агентства.
 • Отримайте максимальну конверсію з адаптивним призначеним для користувача інтерфейсом.

Онлайн-агентствам (онлайн ТА) ми пропонуємо систему о нлайн бронювання Aвікаса ЮА з набором бізнес компонентів, які спрямовані на організацію онлайн продажів різного бізнес контенту (авіаквитки, ж/д квитки, бронювання готелів, страховки) та управління процесами. З системою бронювання в поставку також входить високонверсіонний адаптивний користувальницький інтерфейс з можливістю індивідуального доопрацювання під вимоги клієнта.

Для великих онлайн ТА ми забезпечуємо поставку рішення на їх власні сервера. У кожному з випадків, крім якісної технічної підтримки, наші клієнти мають можливість отримувати різні доопрацювання системи за своїми вимогам, що забезпечує їм гнучкість в прийнятті управлінських рішень.

Крім технологічних переваг наше рішення забезпечує можливість онлайн агентствам швидко і з невисокими витратами виходити на ринок. Оптимізація витрат досягається за рахунок того, що клієнти системи не несуть витрати на придбання сєверов і підключення до GDS, а можливості підібрати індивідуальну конфігурацію системи, в яку увійдуть тільки використовувані онлайн ТА компоненти.

 • Швидкий спосіб для організації додаткового каналу продажів на вашому сайті.
 • Збільште обсяги продажів за рахунок підключення агентської мережі через B2B модуль.
 • Використовуйте можливості системи для продажів послуг на різних ринках.

Продаж квитків або номерів в готелях не є основним бізнесом для туроператорів, але все більше операторів пропонують своїм агентствам додаткові сервіси в режимі онлайн. Плюси очевидні - розширення асортименту, отримання додаткового джерела доходу при невисоких витратах, підвищення лояльності агентств, досягнення синергії з основним туроператорської продуктом, робонлайн ТА з перевізниками і GDS в новій якості і т.п.

 Одна з головних завдань туроператорів - формування динамічного пакетування, в якому можна було б реалізувати переваги своїх пропозицій разом з кращим пропозиціями глобальних систем резервування, консолідаторів і сторонніх постачальників. Обмеженням в цьому є технологія, оскільки зробити все це досить складно. Необхідно не тільки вміти пакетировать різноманітні послуги відповідно до заданих правил, гнучко управляючи націнками - важливим моментом є правильна організація логістики, контролю динамічно сформованих замовлень (мульти-PNR). Отже, чинником успіху є впровадження рішень, що відповідають вищезазначеним критеріям - і Авіакаса допомагає успішно вирішувати цю задачу.

 • Aвікаса ЮА оптимізує роботу ваших офісів і підвищує рівень обслуговування клієнтів.
 • Широкий асортимент можливих способів прийому платежів покриває будь-які вимоги мережевих агентство в будь-якому регіоні.
 • Можливість приховувати деталізацію ціни дозволяє менеджеру вибирати варіанти спільно з клієнтом.

Турагентства - компанії, які займаються продажем турів від туроператорів кінцевим споживачам - приватним особам і корпоративним клієнтам. Все більше кінцевих споживачів туристичних продуктів воліє робити покупки онлайн, і ігнорувати цей тренд означає втратити в перспективі частина своєї клієнтури.

Для мережевих турагентств Aвікаса ЮА пропонує систему бронювання авіаквитків, готелів залізничних квитків, які дозволяють:

 1.      надати можливість клієнтам турагентства шукати і бронювати онлайн авіаквитки, залізничні квитки, готелі, страховки на сайті турагентства.
 2.     використовувати програму лояльності для постійних покупців і нараховувати додаткові знижки
 3.     замінювати прямі знижки, що надаються клієнтам в офісі, на промокодом при покупці онлай
 4.     оптимізувати ресурси персоналу на роботу з клієнтами, які приходять в офіс агентства
 5.     управляти ціноутворенням в розрізі постачальників

Використання системи онлайн-бронювання Aвікаса ЮА дозволяють мережевому агентству більшою мірою використовувати одну зі своїх переваг - близькість офісу до кінцевого споживача.