Авіаквитки дешевше, ніж у авіакомпаній

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Авіакаса ЮА - Консолідатор авіаційного контенту

Якщо ваш бізнес - продаж авіа-, залізничних квитків, готелів і додаткових послуг через мережу субагентов, пропонуємо вам ознайомитися з основними причинами, чому система бронювання Авіакаса є ідеальною платформою для вирішення ваших завдань.

Режим B2B:

  •      автоматична реєстрація субагента з подальшим процесом активації облікового запису під контролем агентства дозволяє вам підключати нових клієнтів швидше і зручніше.
  •     зручний особистий кабінет субагента для роботи із замовленнями дає також доступ до звітів про продажі, рахунками, історії операцій, перегляду балансу і т.п. У своєму особистому кабінеті субагент може оперативно вносити зміни в свій профіль, завантажувати копії документів для бухгалтерії, підтримувати зв'язок з куратором за допомогою вбудованої системи повідомлень.
  •     особистий кабінет агента дозволяє відслідковувати продажу всіх субагентов, вбудована система черг на обробку допоможе вам легко налаштувати процеси обслуговування в коллцентра і в операційному залі.
  •     системою підтримуються різні методи оплати: по кредиту, з депозитного рахунку, в операційній касі, по кредитній карті і т.д.
  •     також в Авіакаса є гнучка система по налаштуванню зборів і комісій - все, що необхідно (і навіть більше), для успішної роботи з субагентами.
  •     автоматизація регулярних завдань - синхронізація, автоматична ануляція прострочених замовлень, генерація рахунків, відправка повідомлень відбувається в системі без втручання операторів, економлячи таким чином ресурси вашої компанії, задіяні на рутинних операціях.
Читати далі

Як здійснюється повернення квитка на регулярний рейс?

 Для початку необхідно знати, що не кожен квиток на літак підлягає поверненню, тому будьте уважні ще при початковому оформленні квитка.

- для неповоротних квитків: в залежності від правил перевізника, який здійснює ваш переліт, можливе повернення грошових коштів за невикористані такси (аеропортові збори), або повна відсутність повернення грошових коштів.
- для зворотних квитків: можливе повернення всієї суми, за вирахуванням штрафних санкцій, згідно з правилами авіакомпаній.

Увага! Є ряд авіакомпаній, в правилах яких прописані неповоротні такси при поверненні квитка. Детальніше про порядок подання заяви на повернення читайте далі.

Читати далі