Авіаквитки дешевше, ніж у авіакомпаній

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Авіакаса ЮА - Консолідатор авіаційного контенту

Якщо ваш бізнес - продаж авіа-, залізничних квитків, готелів і додаткових послуг через мережу субагентов, пропонуємо вам ознайомитися з основними причинами, чому система бронювання Авіакаса є ідеальною платформою для вирішення ваших завдань.

Режим B2B:

 •      автоматична реєстрація субагента з подальшим процесом активації облікового запису під контролем агентства дозволяє вам підключати нових клієнтів швидше і зручніше.
 •     зручний особистий кабінет субагента для роботи із замовленнями дає також доступ до звітів про продажі, рахунками, історії операцій, перегляду балансу і т.п. У своєму особистому кабінеті субагент може оперативно вносити зміни в свій профіль, завантажувати копії документів для бухгалтерії, підтримувати зв'язок з куратором за допомогою вбудованої системи повідомлень.
 •     особистий кабінет агента дозволяє відслідковувати продажу всіх субагентов, вбудована система черг на обробку допоможе вам легко налаштувати процеси обслуговування в коллцентра і в операційному залі.
 •     системою підтримуються різні методи оплати: по кредиту, з депозитного рахунку, в операційній касі, по кредитній карті і т.д.
 •     також в Авіакаса є гнучка система по налаштуванню зборів і комісій - все, що необхідно (і навіть більше), для успішної роботи з субагентами.
 •     автоматизація регулярних завдань - синхронізація, автоматична ануляція прострочених замовлень, генерація рахунків, відправка повідомлень відбувається в системі без втручання операторів, економлячи таким чином ресурси вашої компанії, задіяні на рутинних операціях.

Мульти-GDS / CRS

 •      система підтримує мульти-GDS режим роботи, ви можете налаштувати процеси пошуку в кількох джерелах одночасно, пропонуючи широкий асортимент і кращі тарифи своїм субагентами. Зручний і зрозумілий модуль мікшування дозволяє налаштувати систему таким чином, щоб ваші продажу приносили максимальний дохід - для вас і ваших клієнтів.
 •     принцип Авіакаса - наскрізний функціонал доступний в однаковій мірі для всіх конекторів; процеси пошуку, бронювання, управління замовленням уніфіковані і не будуть відрізнятися для кінцевого користувача.
 •     крім інтерфейсів до глобальних розподільних систем і до глоабльним провайдерам, наша система має інтеграцію з системами бронювання безпосередньо вендорів. Якщо ви націлені на пошук кращих цін і прямий доступ до наявності місць - це повинно вас зацікавити.

Тонкі налаштування системи бронювання

 •     ви можете гнучко налаштовувати пакети реквізитів для пошуку, бронювання та оформлення - в тому числі, для кожного субагента окремо. Таким чином ви отримуєте реальний контроль над потоком транзакцій і максимізуєте свій прибуток.
 •     для того, щоб заробляти більше на спеціальних тарифах в Авіакаса можна задати особливі варіанти обробки замовлень, за якими в системах бронювання є конфіденційні тарифи. Системою підтримуються складні процеси з обслуговування тарифів, які потребують наявності в запиті різних кваліфікаторів (туркоди, дісегнатори та інше)
 •     збори, знижки та комісійні правила задаються в системі аж до рівня конкретного користувача і враховують величезну кількість параметрів - складу послуг в замовленні, часу бронювання, специфіки оплати і оформлення - відкриваючи велике поле для діяльності і фантазії ваших yield менеджерів.

Мідл-офіс і інтеграція з бек-офісу

 •      мідл-офіс системи бронювання призначений як для зміни параметрів роботи Авіакаса, так і для контролю та первинної обробки замовлень. Представлені в зручному і структурованому вигляді дані про бронюваннях можуть використовуватися не тільки досвідченими операторами, а й менеджерами з менш високою кваліфікацією. Продуманниймодуль управління правами користувачів не дозволить зайвих дій із замовленням. Навпаки - дозволені дії стандартизовані і багаторазово відпрацьовані, що гарантує високий ККД ваших співробітників, що працюють з системою.
 •     ми вважаємо, бухгалтерський або управлінський облік, специфічна звітність про продажі повинні виконуватися засобами сторонніх систем, призначених для цільового вирішення саме таких задач. На момент впровадження системи онлайн бронювання консолідатори в 100% випадків вже мають усталені процеси і автоматизацію по взаєморозрахунках і звітності, як невід'ємною частину свого основного бізнес-процесу. Впроваджений онлайн, який не підтримує стикування з базовим облікових ядром ризикує перетворитися на тягар, багаторазово знижує позитивний ефект від зростання продажів. Саме тому наша система підготовлена для порівняно нескладної XML інтеграції зі сторонніми бекофіснимі програмами, щоб забезпечити нашим клієнтам достатній комфорт і стабільність процесів. Таким чином у вас не виникає необхідності міняти підхід до врахування, якщо ви впроваджуєте Авіакаса - навпаки, можливо вбудувати її в уже існуючу IT і облікову архітектуру зручним для вас чином.
 •     ще простіше вирішується інтеграція движка з бек-офісу, якщо ваша компанія використовує одну з систем, з якими Авіакаса вже підтримує обмін даними про замовлення, користувачів і т.д. штатним чином. Перелік підтримуваних облікових систем постійно зростає - зв'яжіться з нашим відділом продажів і дізнайтеся більше про вже існуючих рішеннях по зв'язці Авіакаса з бек-офісу!

Програма аффіліатов і сайти супутники

 •     консолідаторами, зацікавленим в побудові мережі аффіліатов і в наданні своїм субагентами нових технологічних можливостей, ми пропонуємо спробувати Авіакаса в якості основи для формування каналу продажів B2B2C, що особливо цікаво, якщо субагент має власні B2C ресурси з високим трафіком (з великою кількістю заходів на них) .
 •     існує дві базові можливості: субагент може встановити легку пошукову форму на свій сайт з подальшим перенаправленням на сайт консолидатора для завершення клієнтом покупки. Або, консолідатор може надати своєму субагенту виділений сайт, спеціальне B2B2C рішення в рамках Авіакаса, що дозволяє виконати повний цикл бронювання на сайті субагента, без будь-яких перенаправлень з можливістю оформлення такого сайту під бренд субагента.
 •     якщо для вашої програми аффіліатов запропоновані варіанти є недостатніми - зв'яжіться з нами і ми спробуємо разом придумати спосіб краще!

XML API

 •      не втрачайте з виду розробників сторонніх додатків, пропонуйте їм легкий, OTA-based, швидкий (один з найшвидших на ринку, якщо не самий-самий), добре документований мульти-GDS / CRS Авіакаса XML API! Ви знайдете простий спосіб почати співпрацю з багатьма амбітними онлайн-проектами, даючи їм пакет з звичних сервісів консолидатора разом з можливістю розвивати технологію на вашому API.
 •     ще один аргумент на користь Авіакаса XML API - проста інтеграція з метапоісковікамі, багато з яких вже мають досвід отримання даних на нашу протоколу.